Incest ବାପା ଝିଅ ଓ ଶାଶୂ ଜ୍ଵାଇଁ ସେକ୍ସ

  • You need a minimum of 50 Posts to be able to send private messages to other users.
  • Register or Login to get rid of annoying pop-ads.

odin chacha

Banned
Messages
1,481
Reaction score
3,171
Points
143
ବିଦ୍ର: ଏହି କାହାଣୀ ଓ ଏଥିରେ ଥିବା ଚରିତ୍ର ଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା କେବଳ ୧୮ବୟସ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଟେ ।
 

odin chacha

Banned
Messages
1,481
Reaction score
3,171
Points
143
ମୋ ନାଁ ଗଗନ ବୟସ ୨୬ ମୋ ରଙ୍ଗ ଗୋରା ମୋ ଉଚତା ୫ ଫୂଟ ୪ ଇଞ୍ଚ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ସାଇଜ 6 ଇଞ୍ଚ ଅଟେ ଆଜିର ମୋ ଷ୍ଟୋରୀ ହଉଚି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ନାଁ ଲୋନି ବୟସ ୨୩ ରଗଂ ଗୋରା ଉଚତା ୫ ଫୁଟ ୨ ଇଞ୍ଚ ତା ଫିଗର ୨୮-୩୦-୩୨ ବହୁତ ସେକ୍ସୀ ତାକୁ ଦେଖିଲେ ଆମ ଘରେ କାହାର ବି ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଯାଏ ମତେ ଲାଗେ ସେ ଯେମିତି ଗୋଟେ ବେଧ ମାଇକିନା ଟେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏବେ ଡେରି ନକରିଚ ଚାଲ ଯିବା କାହାଣୀ କୁ ଯିବା

ମୁଁ କଟକ ରେ ଚାକିରୀ କରେ ମୋର ଦରମା ମାସକୁ ୩୨.୦୦୦ ଟଙ୍କା ବେଶ ଖୁଶିରେ ମୋ ପରିବାର ଚଳେ

ହେଲେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମୋ ପାଖରେ ରୁହେନି ସେ କୁହେ କି ମୁଁ ତୁମ ପାଖରେ ନ ରହି ଘରେ ରହିବି ବୋଲି ମୁଁ ବି ବାଧ୍ୟ କରେନା ତାକୁ ତାର ମନ ଯାହା ହୁଏ ସେ ସେଇଆ କରେ ମନ ହେଲେ ଘରେ ରୁହେ ନହେଲେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ ଆମ ଘରେ ଖାଲି ମୋ ବୋଉ ରୁହେ ବାପା ନାହାନ୍ତି ୩ ବର୍ଷ ତଳେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହେଇଯାଇଛି ସେଥିପାଇଁ ଲୋନୀ କୁ ଆମ ଘରେ ବୋର ଲାଗେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ମାସରେ ୧୦ ଦିନ ରୁ ଅଧିକ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହେ ଘରେ ବୋଉ ବି କିଛି କୁହେନା କାହିଁକି ନା ସେ ଜାଣିଚି କି ମୁଁ ଘରେ ନାହିଁ ବୋଲି ସେଥିପାଇଁ ବୋଉ ଲୋନୀ କୁ କିଛି କୁହେନା ?

ଏବେ କହୁଛି ଶୁଣନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗମାନେ ଲୋନୀ ଙ୍କ ଘରେ ତା ବାପା ଆଉ ବୋଉ ରୁହନ୍ତି ତାଙ୍କ ବାପା ଙ୍କ ନାଁ ନଵ ବୟସ ୪୮ ଗୋରା ଦେଖିବାକୁ ଆଉ ବୋଉ ଙ୍କ ନାଁ ମାନୀ ବାୟସ ୪୩ କି ୪୪ ହେବ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଗୋରା ଆଉ ସେକ୍ସୀ ତାଙ୍କ ଫିଗର ୩୪-୩୬–୩୮ ହେବ ମତେ ଲାଗେ ଯେମିତି କି ମୋ ଶାଶୁ ଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ମଣିଷ ତାଙ୍କ ଗାଁ ରେ କେହି ନ ଥିବେ ?

ମୋ ବାହାଘର ୪ ବର୍ଷ ହେଇଗଲାଣି ହେଲେ ଛୁଆ ଟିଏ ଭଗବାନ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି ମୁଁ ଥରେ ଲୋନୀ କୁ ନେଇ ଡ଼କ୍ଟର ପାଖକୁ ଗଲି ସେଇଠି ସବୁ ପରୀକ୍ଷା କଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲା ଆଉ ଡ଼କ୍ଟର ସବୁ କଥା ଖୋଲି କି କହିଲେ କି ସେ କେବେ ମା ହେଇ ପାରିବନି ଏକଥା ଲୋନୀ ଶୁଣି ବହୁତ କାନ୍ଦିଲା ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝେଇଲି କି ଜମା ବ୍ୟସ୍ତ ନ ହେବା ପାଇଁ ତାକୁ ବାଟରେ ଆସିଲା ବେଳେ କହିଲି କି ମୁଁ ତ କାଲି ସକାଳେ କଟକ ପଳେଇବି ତୁମେ ତୁମ ବାପା ଙ୍କୁ ନେଇ ଗୋଟେ ବାବା ଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଅ ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ କୁହ ଯାହା ପଇସା ଲାଗିବ ମୁଁ ଦେବୀ ଏ କଥା ଶୁଣି ଲୋନୀ ହଉ କହିଲା ତାପରଦିନ ମୁଁ କଟକ ପଳେଇଲି ?

ମୁଁ ଗଲା ପରେ ଲୋନୀ ଆଉ ତାଙ୍କ ବାପା ମିଶି ଗୋଟେ ବାବା ଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲେ ଆଉ ସବୁ କଥା ଖୋଲି କହିଲେ ବାବା ସବୁ ଶୁଣି ସାରିବା ପରେ ପ୍ରତିକାର କରିବାକୁ କହିଲେ କି ଝିଅ ମୁଁ ଗୋଟେ ଔଷଧ ଦେବୀ ତାକୁ ତୁମକୁ ମାସ ରେ ୧୦ ଦିନ ଖାଇବାକୁ ପଡିବ ଆଉ ତାକୁ ଖାଇଲା ପରେ ତୁମର ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ବହୁତ ଇଛା ହେବ ତାପରେ ତୁମେ ତୁମ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ସହିତ ମାସକୁ ୧୦ ଦିନ ସେକ୍ସ ୬ ମାସ କରିବାକୁ ପଡିବ ?

ବାବା ଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ସାରିବା ପରେ ଲୋନୀ କହିଲା ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଘରେ ରୁହନ୍ତି ନି ତାପରେ ବାବା କହିଲେ ତୁମେ ଆଉ ଯେ କୌଣସି ଗୋଟିଏ ଲୋକ ସହିତ ହିଁ ସେକ୍ସ କରିପାରିବ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ତାପରେ ସେମାନେ ବାବା ଙ୍କ ପାଖରୁ ଔଷଧ ନେଇକି ଆସିଲେ ବାଟରେ ଲୋନୀ କୁ ତା ବାପା କହିଲେ ଜୋଇଁ ତ ନାହାନ୍ତି ପ୍ରତିକାର କେମିତି କରିବୁ ଲୋନୀ କହିଲା କଣ କରିବି ବାପା ମୁଁ କାହା ସହିତ ମାସକୁ ୧୦ ଥର ସେକ୍ସ କରିବି ଶାଶୁ ଘରେ ତ କେହି ସେମିତି ମରଦ

ଟୋକା ନାହାନ୍ତି ବାହାର ଲୋକ ଆମ ଘରକୁ କେହି ଆସନ୍ତି ନି ଶାଶୁ କୁ ଡରିକି ମୁଁ କଣ କରିବି ବାପା ତୁମେ କୁହ ତାପରେ ବାପା କହିଲେ ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋ ନାହିଁ ସବୁ ଠିକ ହେଇ ଯିବ ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଗଲି ହେଲେ ଶାଶୁ ଙ୍କୁ କିଛି ଏ ବିଷୟରେ କହିଲିନି କହିଲେ ଶାଶୁ ରାଗିକି କେତେ ଗାଳି ଦେବେ ୧୫,୨୦ ଦିନ ଗଲା ପରେ ଆମ ଘରକୁ ଗଲି ତାପରେ ବାପା ଙ୍କୁ କହିଲି କି ଶାଶୁ ଙ୍କ ଡର ରେ ମୁଁ କାହା ସହିତ ସେକ୍ସ କରି ପାରିଲିନି ଏବେ କଁ କରିବି କୁହ ତାପରେ ବାପା କହିଲେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋ ନାହିଁ ରାତି ହେଲେ ସବୁ ଠିକ ହେଇ ଯିବ? ରାତି ହେଲା ବାପା ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ସମସ୍ତେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ

ବାପା ବୋଉ ଗୋଟେ ରୁମ ରେ ଆଉ ଗୋଟେ ରୁମ ରେ ମୁଁ ଏକା ଶୋଇଲୁ ନିଦ ଲାଗୁ ନଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ କବାଟ ସାଉଣ୍ଡ ହେଲା ଉଠିକି କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ ଗଲି ତାପରେ ଦେଖିଲି ବାପା ଆସି ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି ତାପରେ ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ବାପା ବାପା ସେଇଠୁ ମୋ ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ କହିଲେ ପାଟି କରନି ବୋଉ ଉଠିଯିବ
 

odin chacha

Banned
Messages
1,481
Reaction score
3,171
Points
143
ତାପରେ ବାପା କବାଟ ଦେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ବସି ପଚାରିଲେ ତୁ ଔଷଧ ଖାଇଛୁ କି ନାଇଁ ମୁଁ ମନା କଲି ତାପରେ ବାପା ମତେ ଔଷଧ ଆଣି ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ କି ନେ ଖାଇଦେ ମୁଁ କହିଲି ଆକୁ ଖାଇଲା ପରେ ମୋର ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଇଛା ହେବ ମୁଁ କଣ କରିବି ବାପା କହିଲେ ତୁ ମୋ ସହିତ ସେକ୍ସ କରିବୁ ଲୋନୀ ରାଗିଯାଇ କହିଲା ଛି ବାପା ତୁମେ ତୁମ ଝିଅ ଉପରେ ନଜର ପକେଇଲ ମତେ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲ କଁ ଏଥିପାଇଁ ବାପା ଙ୍କୁ ଟିକେ ଖରାପ ଲାଗିଲା ଆଉ ବାପା ମୋ ପାଖରୁ ଉଠି ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ଆଉ କାହିଁକି ଯାଉଛ ମୁଁ ତ ଔଷଧ ଖାଇ ଦେଇଛି ଏବେ ମୋର ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଇଛା ହଉଚି ବାପା ତୁମେ ନ ଯାଇ ମୋ ପାଖରେ ରୁହ

ତାପରେ ବାପା କହିଲେ

ବାପା – ଦେଖ ଲୋନୀ ତୁ ମୋ ଝିଅ ତୋର ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ବୁଝିବା ମୋର କାମ

ଲୋନୀ – ହଁ ବାପା ତୁମେ ଜନ୍ମ ଦେଇଛ ତୁମେ ବୁଝିବନି ତ ଆଉ କିଏ ବୁଝିବ

ବାପା – ତୁ ଯେମିତି ରାଗିକି କହିଲୁ ମତେ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଲା

ଲୋନୀ – ବାପା ତୁମେ ମୋ କଥା କୁ ଧରୁଛ ମୁଁ ପା ତୁମ ଗେଲ୍ହା ଝିଅ ଲୋନୀ

ବାପା – ହଁ ଗେଲ୍ହା ଝିଅ ବୋଲି ତୋ ଦୁଃଖ ବୁଝିବାକୁ ଆସିଥିଲି ଲୋନୀ – ଯଦି ଦୁଃଖ ବୁଝିବ ବୋଲି ଆସିଥିଲ ବୁଝୁନ

ବାପା – ହଉ ମୋ ପାଖକୁ ଆସେ

ଲୋନୀ – ପାଖକୁ ଆସିଲା ଆଉ କହିଲା ମୁଁ ଆଉ ରହି ପାରୁନି ବାପା ମତେ କର

ବାପା – ଏତେ ଜଲ୍ଦି ହଉଛୁ କଣ ପାଇଁ

ଲୋନୀ – ବାପା ମୋ ବିଆ ନାଳେଇ ଲାଣି ଶୀଘ୍ର କର ମତେ ବାପା – ଦେଖେଇଲୁ ତୋ ବିଆ କେମିତି ନାଳେଇ ଲାଣି

ଲୋନୀ – ଦେଖ ବାପା କହି ଚଡି ଖୋଲିକି ଦେଖେଇଲା ଯେମିତି ବାପା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପରି ମୋ ବିଆ କୁ ଚାଟି ପକେଇଲେ କିଛି ସମୟ ଚାଟିଲା ପରେ ମୋର ରସ ବୋହିଲା ଆଉ ବାପା ତାକୁ ଚାଟି କି ସଫା କରିଦେଲେ ଆଉ ତାପରେ କହିଲେ

ବାପା – ଲୋନୀ ଆଜି ତୋ ବିଆ ଫଟେଇବି

ଲୋନୀ – ହଁ ବାପା ଆଜି ତୁମ ଝିଅକୁ ନିଜ ମାଇକିନା ଭଳିଆ ଗେହିଁକି ଶାନ୍ତିକର

ବାପା – ଆସ୍ତେ କଥା ହୋ ନହେଲେ ତୋ ବୋଉ ଉଠିଯିବ ଲୋନୀ – ଠିକ ଅଛି ବାପା

ବାପା – ଆଜି ଯଦି ମୁଁ ନ ଆସିଥାନ୍ତି ତୋ ପାଖକୁ ତେବେ ତୁ କଣ କରିଥାନ୍ତୁ

ଲୋନୀ – ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ବାପା ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ଆସିବ ବୋଲି ବାପା – ତୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ

ଲୋନୀ – ସେ ବାବା ମତେ କହିଲା ବେଳେ ତୁମେ ମତେ କଡେଇ କଡ଼େଇ ଅନେଇ ଥିଲ ମୁଁ ସେଦିନ ବୁଝି ଯାଇଥିଲି କି ଯଦି ମତେ କାହା ସହିତ ସେକ୍ସ କରିବା ସୁଯୋଗ ନମିଳେ ତେବେ ମୁଁ ତୁମ ସହିତ ସେକ୍ସ କରିବି ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଆଜି ଘରକୁ ଆସିଛି ?

ବାପା – ଲୋନୀ ତୁ ସତ କହୁଚୁ ତୁ ମୋ ଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇବୁ ବୋଲି ଏଠାକୁ ଅଶିଚୁ

ଲୋନୀ – ହଁ ବାପା ଏବେ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ମତେ ତୁମ ରାଣ୍ଡି ବନେଇଦିଅ ବାପା

ବାପା – ହଁ ନିଶ୍ଚୟ

ଲୋନୀ – ବାପା ତୁମ ବାଣ୍ଡ କେତେବଡ

ବାପା – ତୋ ଜୋଇଁ ଠୁ ବି ବଡ ତୋ ବାପା ର

ଲୋନୀ – ସତରେ ବାପା ତାହେଲେ ବୋଉ କୁ ତ ଏବେ ବି ଗେହୁଁଥିବ ତୁମେ

ବାପା – ହଁ ମାସକୁ ୫,6 ଥର ତୋ ବୋଉ କୁ ଗିହେଁ

ଲୋନୀ – ବାପା ତୁମ ବାଣ୍ଡ ମୁଁ ଚୁଚୁମିକି ଖାଇବି

ବାପା – ହଉ ନେ କହି ମୋ ପାଟିରେ ପୂରେଇଦେଲେ କିଛି ସମୟ ଖାଇଲା ପରେ ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା ବାପା ଙ୍କର ତାକୁ ପି ଦେଲି ବହୁତ ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା

ଲୋନୀ – ତୁମ ଜୋଇଁ ମତେ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ଗାଳି କରନ୍ତି

ବାପା – କି ଗାଳି

ଲୋନୀ – ବହୁତ ଅଭଦ୍ର କଥା

ବାପା – ସତରେ ଜୋଇଁ ଏମିତି କୁହନ୍ତି କଣ କଣ ସବୁ କୁହନ୍ତି

ଲୋନୀ – ଗେହିଁଲା ବେଳେ କୁହନ୍ତି କି ଲୋନୀ ତୁମ ବିଆ ତ ଏତେ ଟାଇଟ ଆଉ ତୁମ ବୋଉ ବିଆ କେତେ ଟାଇଟ

ବାପା – ସତରେ ସେ ତୋ ବୋଉ ବିଷୟରେ ଏମିତି ଗାଳି କରନ୍ତି ତାମାନେ ଜୋଇଁ ଙ୍କର ବି ତାଙ୍କ ଶାଶୁ କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଅଛି ବହୁତ

ଲୋନୀ – ହଁ ବାପା

ବାପା – ହଉ ଏବେ ତୋ ବିଆ ଦେଖା ମୁଁ ଗେହିଁବି ଆଗେ ତୋ ବୋଉ କୁ ଗେହୁଁଥିଲି ଆଉ ଏବେ ଠୁ ତତେ ଗେହିଁବି ୬ ମାସ ଯାଏ

ଲୋନୀ – ହଉ ବାପା ତାପରେ ବାପା ମୋ ବିଆ ରେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଗେହିଁଲେ ମୁଁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହଉଥାଏ ଆଉ ବାପା ଗେହିଁବାର ସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇଲେ ଆଉ ମତେ ଗାଳି ବି କଲେ

ବାପା – ଲୋନୀ ଆଜିଠୁ ତୁ ମୋର ଝିଅ ନୁହେଁ ମୋ ୨ୟ ସ୍ତ୍ରୀ

ଲୋନୀ – ସତରେ ବାପା ଏବେ ମତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଚି

ବାପା – ଜୋଇଁ କେବେ ଆସିବେ

ଲୋନୀ – ଆଜି ଫୋନ କରିଥିଲେ କାଲି ଆସିବେ ବୋଲି କହିଲେ

ବାପା – ଜୋଇଁ କାଲି ଆଇଁବେ ମାନେ ବଢିଆ ହେବ

ଲୋନୀ – କେମିତି ବାପା

ବାପା – କାଲି ଜୋଇଁ ଆସିଲେ ତୋ ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବେ

ଲୋନୀ – ତାହେଲେ ତ ବହୁତ ମଜ଼ା ହେବ

ବାପା – ଆମେ ବି ଦେଖିବା ସେମାନେ କେମିତି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେବେ

ଲୋନୀ – ହଁ ବାପା ଆମେ ପୁରା ଭରପୁର ମଜା ନବା
 

odin chacha

Banned
Messages
1,481
Reaction score
3,171
Points
143
ତାପରେ ବାପା ମତେ ଘୋଡ଼ି ବନେଇ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହଉଥାଏ ହେଲେ ବହୁତ ମଜ଼ା ବି ଆସୁଥାଏ ଏମିତି ଆମେ ବାପ ଝିଅ ୪୫ ମିନିଟ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଇ ସାରିବା ପରେ ଫ୍ରେଶ ହେବା ପାଇଁ ଗଲା ବେଳେ ଦେଖିଲି ବୋଉ ଝରକା ବାଟେ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲା ହେଲେ କିଛି କହି ପାରୁ ନଥିଲା ତାପରେ ବୋଉ ଗଲା ଶୋଇବାକୁ ଆଉ ଆମେ ଧୋଇ ଧାଇ ହେଇ ଆସିକି ଶୋଇଲୁ

ତାପରଦିନ ସକାଳୁ ବୋଉ କାହା ସହିତ କଥା ହେଉ ନଥିଲା

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଆସି ପହଁଚିଲେ ଆଉ ପଚାରିଲେ

ଗଗନ – ବାପା , ବୋଉ , ଲୋନୀ କେମିତି ଅଛ ସମସ୍ତେ

ଶସୁର – ଆମେ ସମସ୍ତେ ଭଲ ଅଛୁ

ସାସୁ – ଆଉ ଗଗନ ବାଟରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଇନି ତ

ଗଗନ – ନାଇଁ ବୋଉ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ

ସାସୁ – ହଉ ଆସ ଗୋଡ ହାତ ଧୋଇଦେବ

ଗଗନ- ନାଇଁ ବୋଉ ସେସବୁ କିଛି ଦରକାର ନାହିଁ ସାସୁ- ହଉ ଭିତରକୁ ଚାଲ ଜୋଇଁ ପୁଅ

ତାପରେ ବାପା ବଜ଼ାର କୁ ଗଲେ ମଟନ ପାଇଁ ଦିନରେ ଖାଇବା ପିଇବା ଜୋର ସୋର ହେଲା ତାପରେ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମିଶିକି ମାର୍କେଟ ଗଲୁ ବାଟରେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ପଚାରିଲେ ତୁମେ ବାବା ଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲା ମୁଁ ହଁ କହିଲି ସେ କହିଲେ ବାବା କଁ କହିଲେ ମୁଁ କହିଲି ବାବା କହିଲେ କି ମାସକୁ ୧୦ ଦିନ ୬ମାସ ସେକ୍ସ କଲେ ଯାଇ ମୁଁ ଗର୍ଭବତୀ ହେବି ବୋଲି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ମାସକୁ ୧୦ ଦିନ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସି ପାରିବିନି ଲୋନୀ କହିଲା ହଉ ମୁଁ କାହାକୁ ଗୋଟେ ଦେଖି ତା ସହିତ ସେକ୍ସ କରିବି ଆଉ ମୁଁ କହିଲି ସେମିତି ତ ଆମ ରିଲେସନ କି ତୁମ ରିଲେସନ ରେ ତ କେହି ନାହାନ୍ତି ଲୋନୀ କହିଲା ଜଣେ ଅଛି ମୁଁ ପଚାରିଲି କିଏ ଲୋନୀ କହିଲା ମୋ ବାପା

ମୁଁ ଟିକେ ରାଗିଯାଇ କହିଲି ତୁମେ କଁ କହୁଚ ନିଜେ ଜାଣି ପାରୁଛ ତ ଲୋନୀ କହିଲା ମୁଁ ବାହାରକୁ ଗଲେ ତୁମର ଆଉ ଆମ ଘର ର ଇଜ୍ଜତ ଯିବ ଆଉ ଲୋକ ମାନେ ଛି ଛା କରିବେ ଏସବୁ କଣ ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଗିବ ତାପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି ଲୋନୀ ଯାହା କହୁଛି ଠିକ ଘର କଥା ଘରେ ରହିବ ତାପରେ ଆମେ ମାର୍କେଟ ରେ ପହଂଚି କାମ ସାରି ଘରକୁ ଫରିଲୁ ତାପରେ ଲଞ୍ଚ କଲୁ ତାପରେ ଲୋନୀ ମୁଁ ବାପା ବୋଉ ମିଶିକି ଲୁଡୁ ଖେଳିଲୁ ଗୋଟେ ପଟେ ସେ ବାପ ଝିଅ ଆଉ ଗୋଟେ ପଟେ ଆମେ ଶାଶୁ ଜୋଇଁ ବସିଲୁ ତାପରେ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ମଝିରେ ମଝିରେ ମୁଁ ବୋଉ ଙ୍କୁ ଦେଖୁଥାଏ ଆଉ ବୋଉ ମତେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଖେଳିଲା ପରେ କଫି ପିଇଲୁ ତାପରେ ଶାଶୁ ପକୁଡି ଛାଣିଲେ ସମସ୍ତେ ମିଶିକି ଖାଇଲୁ ତାପରେ ବସିକି ଗପିଲୁ ଏମିତି ରାତି ୯ ଟା ବାଜିଗଲା ତାପରେ ବାହାରୁ ଖାଇବା ମଗେଇଲୁ ଆଉ ସମସ୍ତେ ମିଶି କି ଖାଇଲୁ

ତାପରେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଲୋନୀ କହିଲା କି ତୁମେ କୋଉଠି ଶୋଇବ ମୁଁ କହିଲି ଏଇଠି ଶୋଇବି ସେ ମନା କଲା ଆଉ କହିଲା ବାବା କହିଛନ୍ତି ଯିଏ ମତେ ପଥମ ଗେହିଁବ ସେ ଲୋକ ମୋତେ ମାସକୁ ୧୦ ଦିନ ଏମିତି ୬ ମାସ କଲେ ଯାଇ ମୁଁ ମା ହେବି ଆଉ ତୁମେ ବାପା ହେବ? ମୁଁ କହିଲି ତାମାନେ ତୁମେ କଣ ବାପା ଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ କରିଛ ଲୋନୀ ହଁ କହିଲା ଆଉ କହିଲା କି ତୁମେ ମନ ଦୁଃଖ କରନି ମୁଁ ଆଉ ବାପା ତୁମ ପାଇଁ ସ୍ପେସିଆଲ ମାଲ ରଖିଛୁ ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ଲୋନୀ କହିଲା ଆଜି ମୁଁ ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ନୁହେଁ ମୋ ବୋଉ ହେଲା ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ମନେ ମନେ ବହୁତ ଖୁଶି ହେଇ ଗଲି ଆଉ କହିଲି ଲୋନୀ ଆଇ ଲଭ ୟୁ

ତାପରେ ବାପା ରୁମ କୁ ଆସିଲେ ଆଉ ମତେ କହିଲେ ଯାଅ

ଜୋଇଁ ପୁଅ ତୁମ ଶାଶୁ ତୁମକୁ ଚାହିଁ ବସିଛି ମୁଁ କହିଲି ହଉ

ତାପରେ ବାପା କହିଲେ ଆଜିଠୁ ଲୋନୀ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ମାନି ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ମୁଁ କହିଲି ଓକେ ବାପା ତାପରେ ବାପା ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ତାଙ୍କ ବାହୁ ବନ୍ଧନ ରେ ଧରି କିସ୍ସ କରି ଚାଲିଲେ ଆଉ ଲୋନୀ ଲୁଗା ଛାୟା କୁ ଟେକି କି ବିଆ ଚାଟିଲେ ମୁଁ ଦେଖିକି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଶାଶୁ ଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି ସେ ଗଡୁଥିଲେ ମୁଁ ଯାଇ ଡାକିଲି ସେ ଉଠିଲେ ସେ ଶୋଇବା ଆଗରୁ ସଯ ବାଜ ହେଇ

ଆସି ସୋଇଥିଲେ ସେ ଗୋଲାପୀ ଶାଢ଼ୀ ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଭିତରେ ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ବି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ମୁଁ ଶାଶୁ ଙ୍କୁ ପାଖକୁ ଆଣି ତାଙ୍କୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ତାପରେ ସେ ମୋ ସାଥ ଦେଲେ ଆଉ ନିଜେ ପିନ୍ଧିଥିବା ସବୁକିଛି ଖୋଲି ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲେ ଆଉ ସିଧା ଆସି ମୋତେ ଜାବୁଡି କି ଧରିଲେ ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସାଉଁଳିବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ତାଙ୍କୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ସେ ବି ୬୯ ପୋଜିସନ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି କି ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ କାମୁଡି ଦେଉଥାନ୍ତି କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମ ୨ ଜଣଙ୍କର ବି ବାହାରିଲା ଆଉ ଆମେ ୨ ଜଣ ପରସ୍ପର ଙ୍କର ରସ ପି ବାରେ ଲାଗିଲୁ
 

odin chacha

Banned
Messages
1,481
Reaction score
3,171
Points
143
ଆଉ ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମୋ୬ ଇଞ୍ଚ ର ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି ଆଉ ସେ ଚିଲେଇଲେ ? ମୋ ବାଣ୍ଡ ଲମ୍ୱା ୬ ଇଞ୍ଚ ହେଲେ କଁ ହେଲା ମୋଟା କମ ସେ କମ ୪ ଇଞ୍ଚ ହେବ ସେଥିପାଇଁ ମୋ ଶାଶୁ ସେ କଷ୍ଟ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ କାଢ଼ିଦେଲେ ଆଉ ଦେଖିଲେ କି ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଚି ସେ ଗୋଟେ କପଡ଼ାରେ ତାଙ୍କ ରକ୍ତ ପୋଛି ବାଥରୁମ କୁ ଯିବାକୁ ଲାଗିଲେ ହେଲେ ସେ ଯିବା ବେଳେ ଚାଲି ପାରୁନଥିଲେ ମୁଁ ସେଠୁ ଉଠି କି ଗଲି ଲୋନୀ ଆଉ ବାପା ଙ୍କ ସେକ୍ସ ଦେଖିବାକୁ ସେ ୨ଜଣ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଏମିତି ହଉଥାନ୍ତି ଘର ଖାଲି ଉଠୁଥାଏ ପଡୁଥାଏ କି ମଜ଼ା ସେମାନେ ୩୦ ମିନଟ ସେକ୍ସ କଲା ପରେ ବାଥରୁମ ଗଲେଆଉ ଅଦେଖିଲେ କି ବ୍ଲଡ଼ ପଡିଛି କଁ ହେଇଚି ପଚାରିଲେ ବାପା ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ମାଇକିନା ବିଆ ଫାଟି ଯାଇଛି ସେ ସଂଗେ ସଂଗେ ବାପ ଝିଅ ବୋଉ ପାଖକୁ ଗଲେ ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଔଷଧ ଦେଲେ

ତାପରଦିନ ଠୁ ବୋଉ ୪ ଦିନ ଚାଲି ପାରିଲେନି କି ଠିକ ସେ ବସି ପାରିଲେନି

ମୋ ଷ୍ଟୋରୀ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାଇବେ

ବିଦ୍ର: ଏହି କାହାଣୀ ଓ ଏଥିରେ ଥିବା ଚରିତ୍ର ଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା କେବଳ ୧୮ବୟସ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଟେ ।
 

odin chacha

Banned
Messages
1,481
Reaction score
3,171
Points
143
Hot-Indian-Fucking-Pics-Ass-fucking-2-C-Pussy-Fucking-2-C-Nude-Fucking-2811-29.jpg
 

odin chacha

Banned
Messages
1,481
Reaction score
3,171
Points
143
Hot-Indian-Fucking-Pics-Ass-fucking-2-C-Pussy-Fucking-2-C-Nude-Fucking-2812-29.jpg
 
Tags
father daughter father-daughter mother in law
Top

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!