Erotica ପୁରୁଣା ଘରେ ଭୁତ ଆସି ମତେ ଗେହିଁ ଦେଲା

  • You need a minimum of 50 Posts to be able to send private messages to other users.
  • Register or Login to get rid of annoying pop-ads.

odin chacha

Banned
Messages
1,481
Reaction score
3,241
Points
143
ମୁଁ ମିତାଲି ଭୁବନେଶର ରେ ରୁହେ । ପିଜି ସରିଲା ପରେ ମୁଁ ଏବେ ଘରେ ଅଛି, ଆଉ ଘରେ ବସି ରହିଲେ କେତେଯେ ଟେନ୍ସନ କୁହନା ସକଳୁ ସବୁ କାମ କର ରୋଷେଇ କର ଘର ଓଲା, ସବୁ କିଛି….. କରିବାକୁ ପଡେ, ମତେ ଏବେ 25 ବର୍ଷ ଦେଖିବାକୁ ଠିକ ଠାକ ପୁରା ଗୋରା, ମତେ ଦେଖିଲେ କେତେ କେତେ ବଡ ଲୋକ ଵି ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇବେ , କଲେଜ ସମୟ ରେ ତା ବହୁତ ମସ୍ତି କରୁ ଆଉ ବହୁତ ଛୁଆ ଙ୍କ ଗିହାଁଁ ଖାଇଛି ଆଉ ବହୁତ ପିଲାଙ୍କୁ ହଇରାଣ ଵି କରିିିଛ, ବାକି ସବୁ କଣ କହିବି ଦୁଇ ଦୁଧ ରେ କଳାଯାଇ ଅଛି ପୁରା ଦୁଧର ମଝିଆ ମଝିରେ ୩୪ size ର ଦୁଧ ପୁରା ଟାଇଟ ଅଛି ଭଲ ଡ଼ାଇଟିଂ କରୁଥିବାରୁ body masurment ଖୁବ ମସ୍ତ ରଖିଛି, ପେଟ ତା ଜମା ଵି ବାହାରିନି, କହିବାକୁ ଗଲେ ପୁରା ଆଇଟମ ବମ ପରି, ମୁଁ ଜବ ଖୋଜିବାକୁ ଲାଗିଲି ବହୁତ୍ ଚେଷ୍ଟା କଲି ବହୁତ ଜାଗାରେ ଇଣ୍ଟରଭିଉ ଦେଲି ଫିର ଵି ହେଲାନି, govt ଜବ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଵି କରୁଥିଲି ଫିର ଵି ହେଲାନି


ଏମିତି ହୋଇ ପାଖା ପାଖି 1ବର୍ଷ ବିତି ଗଲା, ଗୋଟେ ବାଡ଼ୁଅ ଝିଅ ଘରେ ରହିଲେ ବହୁତ ଟେନସନ ହଜାରେ ଟୋକା ଲାଇନ ମରାନ୍ତି, ବାପା ଵି ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଶେଷ ରେ ବାହା ଘର ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ମୋର ତା ଜମା ରୁ ଇଚ୍ଛା ନଥାଏ ଫିର ଵି ବାପା କହିବା ଅନୁସାରେ ବାହାଘର ପାଇଁ ମୁଁ ରାଜି ହେଲି, ବହୁତ ଗୁଡା ପୁଅ ଦେଖା ହେବା ପରେ ଯାଇ ଜଣେ ମିଳିଲା ସେ ସଫ୍ଟୱାର କମ୍ପାନୀ ରେ ଜବ କରୁଛି ଆଉ ମାସକୁ ପାଖା ପାଖି 1.5ଲକ୍ଷ ଦରମା ପାଉଛି, ଏତେ ଗୁଡା ପଇସା ଦେଖି ଘରେ ରାଜି ହୋଇଗଲେ, ସେ ପୁଅ ଦେଖିବାକୁ ଵି ସେମିତି ପୁରା ଡେଙ୍ଗା ଆଉ ତାଗଡା ଵି, ମୋର ଏଈ ଗଲା ଲଗଡାଉନ ସମୟରେ ବାହାଘର ହୋଇଗଲା, କୋରାନା ପାଇଁ କମ ଲୋକ ରେ ହୋଇଗଲା।

ତାଙ୍କ ଘର ନୟାଗଡ, ସେ ସବୁ ଆସି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଛନ୍ତି, କୋରନା ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ବହୁତ ହଇରାଣ ହବ କୁ ପଡିଲା ଭଲରେ କିଛି ଵି ମିଳିଲାନି ଏମିତି ପାରିବା ଦର ଵି ସବୁ 60-70 ଖାଇବା ଵି କଷ୍ଟ ଦାୟକ ହୋଇଗଲା, ତେଣୁ ଆମେ ଠିକ କଲୁ କି ଗାଁ କୁ ଯିବୁ ହେରି ବୋଲି, ଗୋତ୍ର ଦିନ ସକାଳୁ ଦେଖି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ ନୟାଗଡ଼ ରେ ରହିଲୁ, ମତେ ତାଙ୍କ ଘର ବହୁତ୍ ବଢ଼ିଆ ଲାଗିଲା ଦିମହଲା ଘର, ଉପର ଘର କୁ ଯାଇଁ ଦେଖିଲି ବଢିଆ ଲାଗୁଥାଏ, ଗୋଟେ ପଟ ଝରକା ରୁ ପବନ ଖାଲି ପଶି ଆସୁ ଥାଏ, ମୁଁ ଯାଇଁ ଦେଖିଲା ବେଳ କୁ ସେପଟେ ମସାଣି ତା ଗୋଟେ ପଟେ ତାକୁ ଲାଗିକି ମୁସଲିମ ଙ୍କ କବରସ୍ଥାନ, ମତେ ଦେଖି ବହୁତ ଡ଼ରଲାଗିଲା,
ଏବେ ସବୁ ଠିକ ଠାକ ଚାଲି ଥାଏ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କର ଘରେ ରହି କାମ କରିବା ପାଇଁ ଦେଇଥାନ୍ତି, ସୋ ସଦାବେଳେ ସେ ଘରେ ରୁହନ୍ତି, ତେଣୁ ମୋର କିଛି ଚିନ୍ତା ନଥାଏ, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଘରେ ରହୁ ଥିବାରୁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ମତେ ଗିହଁନ୍ତି, ପାଖା ପାଖି ଗୋଟେ ଦିନରେ 5-6 ଥର ହୋଇଯାଏ, ବେଳେ ବେଳେ ମତେ ବହୁତ ଅବାଗିଆ ଲାଗୁଥାଏ, ଏମିତି ଲାଗୁଥାଏ ଯେମିତି ମୋ ପାଖରେ କିଏ ଠିଆ ହୋଇଛି,କିଏ ଗୋଟେ ମୋ ପାଖା ଦେଇ ଚାଲି ଯାଉଛି, ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ପଛରୁ ଜୋରେ କୁଣ୍ଡେଇଲା ପରି ଲାଗୁଚି ଗଲା ରେ ଆଉ ପେଟ କୁ ଚୁମା ଦେଲା ପରି ଲାଗୁଚି, ଏମିତି କାଇଁ ହଉଚି ତାପର ଦିନ ଦିନ ବେଳେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ କାମ କରୁ ଥାନ୍ତି ମୁଁ ରୋଷେଇ କରୁଥାଏ ମତେ ଏମିତି ଲାଗିଲା କିଏ ମୋ ଲୁଗା ବିଆଟାରେ ପଶି ଯାଇଛି ଆଉ ମୋ ବୀଆ କୁ ଗେଲ କରୁଛି ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଲୁଗା ଟେକୀକି ଦେଖୀଲି ହେଲେ ଲୁଗା ଭିତରେ ତ କେହି ନଥିଲେ ମୁଁ ପୁଣି ଲୁଗା ପକାଇ ଦେଇ ଚାରିଆଡେ ଅନାଇ କହିଲି କିଏ, କିଏ ଆଛ କି କିଛିବି ଉତ୍ତର ଆସିଲାନି ମୁଁ ଯେମିତି ବୁଲିଚୀ ପଛକୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଯୋରେ ଜୋରେ ପବନ ସଁ ସଁ କି ଗଲା ହେରି ପରି ଲାଗିଲା ସେତେବେଳକୁ ମତେ ଟିକେ ଟିକେ ଡ଼ରଲାଗୁଥାଏ ପଛ ଟା ମସାଣି ନା, ଫିର ଵି ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଅଛନ୍ତି କାଇଁ ଟେନସନ ନେବି ତେଣୁ ପୁରା ବିନ୍ଦାସ ରହିଲି
ଦିନେ ରାତିରେ ଖାଇ ସରିଲା ପରେ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରୁମ ରେ ଶୋଇଲୁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ କାମ ସାରି ଆସି ମୋ ଉପରେ ମାଡି ବସିଲେ ଆଉ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ମତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା, ମୁଁ କହିଲି କଣ ଏତେ ବିକଳ ହୋଇ ଥିଲା କି ନା କଣ, ଆସି ମାଡି ବସିଲା, ସେ କହିଲେ ହଁ ଲୋ ତୋତେ ଏମିତି ଦେଖିଲେ କିଏ ବା ରହିବ, ଯିଏ ଆସି ଗେହିଁ ଦେଇ ଯିବ ମୁଁ କହିଲି ଚୁପ ଏ କେବଳ ତମ ର ଏଠି ଆଉ କିଏ ବେ କରି ପାରିବେନି, ଏତିକି କହି ମୋ ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗି ଲୁଗା ଟେକୀକି ଗାଣ୍ଡି ତଳ ଯାଏଁ ନେଇ ଗଲେ ଆଉ ମାଡି ବସି ମୋ ବୀଆ କୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲେ ଏତେ ଚାଟୁ ଥାନ୍ତି କୁହନି ସଦାବେଳେ କରିକି ଵି ଏମିତି ହଟାତ ମୋ ବୀଆ ଚମଡ଼ାକୁ କାମୁଡି ଦେଲେ ମୁଁ ଜୋରେ ପାଟି କରିବାରେ ଲାଗିଲି ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ କଟୁ ଥିଲା ଵି,
ଠିକ ଏତିକି ବେଳେ ମତେ ଲାଗିଲା କେହି ମୋ ଉପରେ ବସି ଜୋରେ ଜୋରେ ଦୁଧ କୁ ଦଳୁଚି ଆଉ ଏତେ ଜୋରେ ଦଳୁଥିଲା ମୋ ଜୀବନ ଛାଡି ଯାଉଥିଲା ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ କହିଲି ଏ କଣ କରୁଛ ଏତେ ଜୋରେ ମୋ ଦୁଧ କୁ କାଇଁ ଦଳୁଛ ଛିଡି ଯିବ ଧୀରେ, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମତେ କାବା ହେଲା ପରି ଅନାଇଲେ ମୁଁ ଆଖି ଖୋଲି ଅନାଇଲି ବେଳକୁ ସେ ତଳେ ବସି ଖାଉଛନ୍ତି, ଡରିଗଲି ପୁରା ସେ ଯଦି ତଳେ ଅଛନ୍ତି ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲା କିଏ, ମୁଁ କହିଲି ଶୁଣ ସତ କିଏ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲା ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋ ଉପରକୁ ଆସି କହିଲେ କିଏ ଚିପିବା ମୁଁ ତ ତଳେ ବସି ବୀଆ କୁ ଚାଟୁଛି, ସେ ସେଠୁ କହିଲେ ହଉ ଛାଡ ଦେଖାଓ ଟିକେ ମୁଁ ଗେହିଁବି ମୁଁ ସେଠୁ ଦିଟା ଯାକ ଗୋଡ ମେଲାଇଦେଲି ସେ ଟେକୀକି ନେଇ ଭଲକି ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲାଇ ଟିକେ ବୀଆ ରୁ ନାଳ ନେଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ରେ ଲଗାଇଲେ ଆଉ ବାକି ତକ ସେ ଜିଭ ଲଗାଇ ଚୁଚୁମିଲେ, ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଣି ସିଧା ମୋ ବୀଆ ଦାନ ଉପରେ ରଗଡ଼ିଲେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହିଟ ହୋଇ ଏତେ ବଡ ହୋଇଯାଇଥିଲା ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ଆଜି ମଜା ଆସିଯିବ

ସେ ମୋ ଗୋଡ ଟେକୀକି ମତେ ଗେହିଁ ଚାଲି ଥାନ୍ତି ମସ୍ତ ଲାଗୁଥାଏ ପ୍ରୟ 15 ମିନିଟ ଖଣ୍ଡେ ଗେହିଁ ଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଵି ବାହାରି ନଥାଏ କି ମୋର, ମାଟି ଗିହଁଣା ଚାଲିଥାଏ ପୁରା 100-100 ରେ ମୋ ବୀଆ ରେ ହଳ ବୁଲୁଥାଏ, ଏତିକି ବେଳେ କିଏ ମୋ ବେକ ପାଖରେ ବସିବା ପରି ଲାଗିଲା, ଆଉ ସେ ମୋ ପାଟିରେ କିଛି ପୁରେଇଲା ଜବରଦସ୍ତ ମୋ ପାଟି ଖୋଲିଗଲା କିନ୍ତୁ କିଏ ଏମିତି କରୁଛି ମତେ ପୁରା ଡର ଲାଗିଯାଇଥାଏ,ମୋର ଗିହାଁ ଖାଇବାର ମନ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ୟାକୁ ନା ଦେଖି ସେ ତାଙ୍କର ପେଲି ପେଲି ମୋ ବୀଆ ଭିତରେ ବୀଜ ବାହାର କରି ସୋଇଗଲେ, ମୁଁ ସେମିତି ଅଧା ନଙ୍ଗାଳ ହୋଇ ଶୋଇଗଲି, କିନ୍ତୁ ମନା ରେ ଡର ପଶି ଗଲା କଣ ହଉଚି ମୋ ସହ ମୁଁ କିଛି ଜାଣି ପାରୁ ନଥାଏ, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଵି ମୋ କଥା କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରୁ ନଥାନ୍ତି ଆଉ କାହାକୁ କହିଲେ ସେ ତାକୁ ମଜାକ ବନାଇବ, ତେଣୁ କାହାକୁ ନକହି ଚୁପ ରହିଲି. ତାପରେ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ଵି ଦେଲିନି କରିବାକୁ, କିନ୍ତୁ ସେ କିଏ ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲିନି
 

odin chacha

Banned
Messages
1,481
Reaction score
3,241
Points
143
ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ମୋ ସ୍ୱାମି ଙ୍କର କଣ କାମ ପଡିଲା ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯିବା ପାଇଁ କହିଲେ ଆଉ ସେଠି 2-3ଦିନ ରହିବେ ବୋଲି କହିଲେ, କହିଲେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନା ଯଦି କିଛି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ତାହାଲେ ମତେ କଲ କରିବା ମୁଁ ଆସିଯିବି, ମୁଁ ଆଉ ବା କଣ କରିବି ମତେ ପୁରା ହାଲ ଭୟ ହୋଇଗଲା କେମିତି ଏକା ରହିବି ମୋ ସହ ଏମିତି ସବୁ ହଉଚି କିଛି ଜାଣି ପାରୁନି, ତାପର ଦିନ ସକାଳୁ ସ୍ୱାମୀ ପଳାଇଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଏତେ ବଡ ଘରେ ମୁଁ ଏକା ପୁଣି ମୋ ସହ ଏମିତି ଘଟି ଯାଉଛି ସବୁ ମତେ ଖାଲି ଟିକେ ଡର ଲାଗୁଥାଏ, ଦିନ ବେଳେ ରୋଷେଇ କରୁଥାଏ ସେତିକିବେଳେ ମତେ ଲାଗିଲା ମୋ ପଛ ପଟେ କିଏ ଗୋଟେ ଠିଆ ହୋଇଛି ବଧେ, ମୁଁ ପଛକୁ ବୁଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲେ ବୁଲି ପାରିଲିନି କିଏ ପଛରୁ ପୁରା ଜୋରସେ ଚାପୀକି ଧରିଥାଏ

ମୁଁ ପୁରା ଜୋରେ ପାଟି କଲି ଛାଡ କିଏ ଛାଡ଼ ମତେ, ଜୋରେ ପାଟି କଲା ପରେ ମତେ ହାଲକା ଲାଗିଲା ମୁଁ ଚାରିଆଡେ ଅନେଇଲି କେହି ଵି ନଥିଲେ, ମତେ ପୁରା ଡର ଲାଗିଗଲା, ମୁଁ ସେଠୁ ସେ ରୋଷେଇ ବନ୍ଦ କରି ଯାହା ହୋଇଥିଲା ତାକୁ ନେଇ ରୁମ କୁ ଗଲି ହେରି ବାହାରେ ସବୁ ବନ୍ଦ କରି ଆସି ରୁମ ରେ ବସିଲି, ଆଉ ମୁଁ ସେଠୁ ଆଉ ଜମା ଵି ବାହାରକୁ ଗଲିନି, ଦିନ ଯାକ ଟିଭି ଦେଖିଲି ବସି, ଦେଖି ଦେଖି ନିଦ ଜୋରେ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ,ମତେ ଶୋଷ ଲାଗିଲା ଆଉ ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା ମତେ ତ ଡର ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ଉଠି କି ବୋତଲ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ପାଣି ନାହିଁ ମୁଁ ପାଣି ଆଣିବାକୁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି, କଣ କରିବି ଯିବି କି ନାଇଁ ତଳକୁ, ଜୋରେ ଶୋଷ ହେବାରୁ ବାଧ୍ୟ୍ୟ ହୋଇ ଲାଇଟ ଦେଇ ଉଠି କବାଟ ଖୋଲି ଚାରି ଆଡେ ଅନାଇଲି ଦେଖିଲି କେହି କୁଆଡେ ନାହାନ୍ତି ମୁଁ ଯେମିତି ସିଡି ରେ ତଳକୁ ତଳକୁ ଆସିଛି ମୋ ସହ କେହି ଆସୁଥିବା ପରି ଲାଗିଲା ଯେମିତି କିଏ ମୋ ଦେହ ସହ ପୁରା ଲାଗିକି ମୋ ସହ ଆସୁଛି ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଯାଇଁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲି ଆଉ ଆକୁଆଗାଡ ରୁ ପାଣି ଆଣିଲି

ପାଣି ଭରିବା ସମୟରେ ଚାରି ଆଡେ ବୁଲିକି ଆଣିଲି କେହି କୁଆଡେ ନାହାନ୍ତି, ମାନି ନେଇ ବାହାରିଲା ବେଳକୁ ତଳ ରୁମ ରେ ଆରମ ଚେୟାର ଠିଆ ସେ ହଟାତ ଦୋହଲିବାର ଶବ୍ଦ ବାହାରିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ଡରି ଡରି ଧୀରେ ଧୀରେ ଯାଇଁ ସେ ଦ୍ୱାରସାମନାରେ ପହଞ୍ଚିଲି ଭିତରକୁ କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲି ସେ ଖାଲି ଟାରେ ଆଗ ପଛ ହଉଚି, ମୁଁ ସେଠୁ ସାହସ କରି ସେ ପାଖକୁ ଯାଇଁ ତାକୁ ଧରି ପକାଇଲି ସେ ସେଠୁ ରହିଗଲା, ମୁଁ ବୁଲିକି ମୋ ରୁମ କୁ ଆସିବି ବୋଲି ବାହାରିଲା ବେଳକୁ ହଟାତ ସେ ପୁଣି ହଲିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ପାଣି ବୋତଲ ଧରି ଦୌଡିଛି ଜୋରେ ମୋ ରୁମ କୁ ଆସି କବାଟ ଦେଇ ଦେଲି, ଆଉ ମସାଣି ପଟ କୁ ଥିବା ଝରକା ଦେଇ ଦେଇ ବେଡ଼ ରେ ଗୋଟେ ଚଦର ଘୋଡ଼ି ହୋଇ ଶୋଇଗଲି, ମତେ ନିଦ ହଉନଥାଏ ମୁଁ ଖାଲି ଖଟରେ ଏପଟ ସେପଟ ହଉଥାଏ ମନେ ମାନେ ଭାବୁଥାଏ ମୋ ଦୁଧ କୁ କିଏ ଚିପିଲା ଆଉ ବୀଆ କୁ କିଏ କରୁଛି ଏମିତି ଭାବି ଭାବି ନିଦ ଲାଗିଗଲା, କିଛି ସମୟ ସୋଇଛି ମୋ ଉପରେ କିଏ ମାଡି ବସିଲା ପରି ଲାଗିଲା ମୁଁ କର ଲେଉଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲାନି ନା ଉଠିକି ବସି ପାରିଲିନି, ହେଲେ ଏମିତି କାଇଁ ଲାଗୁଚି ମୁଁ ଉଠି ପାରୁନି କଣ ପାଇଁ ତାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ କିଏ ଗୋଟେ ମୋ ଗୋଡ ଆଡୁ ଚଦର କୁ ଭିଡି ଲା ଆଉ ମୋ ଦେହ ରୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେ ଚଦର ମୋ ଦେହ ରୁ ପୁରା ଚାଲିଗଲା
ମୁଁ ଆଖି ନା ଖୋଲି ଚୁପ ରହିଲି ସେମିତି କାରଣ ମତେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା ବହୁତ , କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଛାତି ଉପରୁ ଶାଢ଼ୀ ଉଡି ଯାଇଁ ଅନ୍ୟ ପଟେ ପଡିଲା ସେତିକି ବେଳେ ମୋ ନିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ଦୁଧ ପୁରା ଉଠୁଥାଏ ପଡୁଥାଏ ଜୋରେ ଜୋରେ ବହୁତ ଡର ଵି କେମିତି କଣ କରିବି ଜାଣି ପାରୁ ନଥାଏ, ମୋ ସହ କିଏ ଏମିତି କରୁଛି, ଭଗବାନ ମୋ ଦୁଧ ଜାଗାରେ ଜୋରେ ପେନ କଲା ମତେ ଲାଗିଲା କିଏ ଗୋଟେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଢାଏ ଢାଏ କି ବାଡ଼ଉଛି, ମୁଁ ସେଠୁ ହାତ ନେଇ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ଚଂଡିକି ରଖିଲା ପରି ରଖିଲି, କିଛି ସମୟ ଯାଏଁ କିଛି ଆଉ ହେଲା ନାହିଁ ମୁଁ ପୁରା ଡରି ଯାଇ ଥାଏ କଣ ହବ, କିଛି ସମୟ ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା କିଏ ଗୋଟେ ମୋ ଗୋଡ କୁ ଦୀପଟାକୁ ମେଲେଉଛି, ମୁଁ ସେଠୁ ଆଖି ଖୋଲି ଅନାଇଲି ହେଲେ କେହି କୁଆଡେ ନଥିଲେ ତାହାଲେ ମୋ ଗୋଡ କୁ ଦୀପଟ କୁ କଲା କିଏ, ମୁଁ ଗୋଡ କୁ ମୁଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲେ ପାରିଲିନି ଏତେ ଜୋରେ କିଏ ଗୋଟେ ଧରିକି ରଖିଲା ପରି ରହି ଥାଏ, ମୁଁ ପୁରା ଚିଲେଇଲି ବଞ୍ଚାଓ ବଞ୍ଚାଓ କିଏ ଅଛ, ହେଲେ କେହିବି ନଥିଲେ କିଏ ଆଇବ ମତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ

ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଏ ହଉଚି ଭୁତ ଯିଏ 2-3ହେଲାଣି ମତେ ହଇରାଣ କରିଛି, ମୁଁ ଆଉ କଣ ବା କରି ପାରିବି ମୋ ପାଖରେ କିଛି ଵି ବାଟ ନଥାଏ, ତେଣୁ ମୁଁ ସବୁ ଜାଣି ମଧ୍ୟ୍ୟ ଚୁପ ରହିଲି, ମୁଁ ଚୁପ ହେବା ଦେଖି ସେ ମୋ ଗୋଡ ଛାଡି ଦେଲା ଆଉ ମୋ ଦେହ ରୁ ଲୁଗା ଗୋଡ ଟେକୀ ଟେକୀକି ପୁରା ଅଣ୍ଟା ଯାଏଁ ନେଇ ଆସିଲା, ସେ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ସଲ ସଲ କରିବା ପରି ଲାଗିଲା, ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ କିସ ଵି, ମୁଁ ନା ତାକୁ ଦେଖି ପାରୁଥିଲି ନା ଜାଣି ପାରୁଥିଲି ବାସ ଖାଲି ଅନୁଭବ କରି ପାରୁଥିଲି, ସେ ମୋ ଜଙ୍ଗ କୁ କିସ୍ସ କଳା ପରେ ମୋ ଦି ଗୋଡ ଆଉ ଟିକେ ମେଲେଇ ଦେଲା ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ରଗଡ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଚିଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉଫ ଉଫ ଆଃ ଆଃ, ସେ ବାଧେ ଏହାକୁ ଶୁଣି ମତେ ଆହୁରି ହଇରାଣ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ସେତବେଳକୁ ମୋ ବୀଆ ନାଳ ହୋଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା ହୋଇଆସିଲାଣି

କିଛି ସମୟ ସେ ଏମିତି ଦଳିଲା ପରେ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ପୁରା ସିଧା କରି ଉପରକୁ ଟେକିଲା ଆଉ ମନକୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ମୋ ଅଣ୍ଟା ରୁ ବାହାରି ଉପରକୁ ଜବରଦସ୍ତ ମୁଁ ଦେଖିଲି ଆଉ ସେ ଉପରକୁ ଯାଇ ମୋ ଗୋଡ ରୁ ବାହାରି ଗଲା ଏବେ ମୁଁ ଅଧା ନଙ୍ଗାଳା ହୋଇ ସାରିଥିଲି, ତା ହଇରାଣ ହରକତ ମତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁଖଟ ର ବେଡ଼ସିଟ କୁ ମୁଠାଇ ଧରି ଖାଲି ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ହଉଥାଏ, ମୋ ସ୍ୱାମି ଙ୍କୁ ବିଆରେ ବାଳ ଭର୍ତି ହୋଇ ରହିଲେ ଭଲ ଲାଗେ ସେ ଖେଳନ୍ତି ସୋ ମୁଁ ବହୁତ ବାଳ ରଖିଥିଲି ବୀଆ ରେ, ସେ ଭୁତ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କାଢିଲା ପରେ ସେ କିଛି କରିବାର ଅନୁଭବ କଲିନି, ମୁଁ ଭାବିଲି ବାଧେ ପଳାଇ ଗଲା, ମୁଁ ସେଠୁ ଉଠିକି ଖଟ ରୁ ତଳକୁ ଯାଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଗୋଟେଇଛି ଭଗବାନ ହଟାତ ସେ ଆସି ମୋ ବେକ କୁ ଧରି ଖଟ କୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲା, ମୁଁ ସିଧା ଯାଇଁ ଦୁମ କିଣା ପଡିଲି, ମୁଁ ଅନାଇଲା ବେଳ କୁ ଶୂନ୍ୟରେ ରେଜର ଆସୁଥିବାର ଦେଖିଲି, ମୁଁ ଜାଣିଗଲିଯେ ଏ ତାହାଲେ ବାଥରୁମ ଯାଇଁ ମୋ ରେଜର ଆଣି ଆସିଛି, ସେଠୁ ସେ ଆସି ମୋ ଗୋଡ କୁ ଫାଡ଼ି ଦେଲା ଆଉ ମଝିକୁ ସେ ରେଜର ଆସିଲା ସେ ମୋ ବୀଆ ରୁ ବାହାରୁ ଥିବା ନାଳ ଆଣି ସେ ବାଳ ଯାକ କଲା ପୁରା କାଦୁଅ କଲା ପରି, ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବାଳୁଆ ବୀଆ କୁ ସଫା କଲା ଗୋଟେ ଆଡୁ ପୁରା ପେଟ ଥୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି କଣା ଯାଏଁ ସବୁ ଚୁଟି ସବୁ କାଟି ସଫା କରିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ପିଇବା କୁ ଆଣିଥିବା ପାଣି ଆଣି ଢ଼ାଳିଲା ଆଉ ପୁରା ବୀଆ କୁ ସଫା କରି ଚିକଣିଆ କରିଦେଲା,ତାପରେ ଦେଖିଲି ସେ ଶୂନ୍ୟରେ ସେ ରେଜର ଆଉ ପାଣି ବୋତଲ କିଛି ଦୂରରେ ଯାଇଁ ପଡିଲା
 

odin chacha

Banned
Messages
1,481
Reaction score
3,241
Points
143
ମୁଁ ସୋଇଥାଏ ମୁଁ ତ ତାକୁ ଦେଖି ପାରୁ ନଥାଏ କି ବିରୋଧ କରି ପାରୁ ନଥଏ ସେ ତାର ଫାଇଦା ନେଇ ମୋ ଦି ଗୋଡ କୁ ଟେକୀକି ନେଲା ମନ କୁ ବେଡ଼ ରୁ ଗୋଡ ଉଠି ତା କନ୍ଦରେ ରହିଲା ପରି ଅଧା ଭାଙ୍ଗି ହୋଇ ରହିଲା ମତେ ଲାଗିଲା କି ସେ ଆଣ୍ଠେଇଲା ପରି ବସିଛି ସେ ଆଉ ଟିକେ ଟେକୀକି ହୋଇ ଗଲା ଏବେ ଖାଲି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ହିଁ ବେଡ଼ ରେ ଲାଗିକି ଥାଏ ଆଉ ସବୁ ଶୂନ୍ୟରେ ଥାଏ ଟେକୀକି ହୋଇ, ସେ ମୋ ଦି ହାତରେ ବାଧେ ଆଣ୍ଠୁ ପକାଇଲା ମୁଁ ମୋ ହାତ ଆଉ ହଲାଇ ପାରିଲି ନାହିଁ ତାପରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି କି ସେ ବାଧେ ମୋ ବୀଆ କୁ ଚାଟୁଚି
ସତ କୁ ସତ ସେ ମୋ ବୀଆ କୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଏତେ ଜୋରେ ଖାଉଥିଲା ମୋ ବୀଆ କୁ ଯେମିତି ସେ ବହୁତ ଦିନ ରୁ ଭୋକିଲା ଅଛି, ମୋ ବୀଆ ର ନାଳ ଲାଗି ତା ମୁହଁ ର କିଛି ଜାଗା ଦେଖା ଗଲା, ସେ ମୋ ବୀଆ କୁ ମେଲେଇ ବିଆର ଦ୍ୱତୀୟ ଲୟେର ଥିବା ବୀଆ ଦାନ କୁ ଚୁମୁ ଥିଲା ଆଉ ଚାଟୁ ଥିଲା ଆଉ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡୁ ଥିଲା ଏତେ ଜୋରେ ଖାଉଥିଲା ଯେ କୁହନା ମୋ ବୀଆ ରୁ ବହେ ଖଣ୍ଡେ ନାଳ ବୋହି ଆସୁଥିଲା ଠପ ଠପ ହୋଇ ତଳେ ପଡୁଥିଲା, ବେଳେ ବେଳେ ସେ ମୋ ବୀଆ ଭିତରେ ବାଧେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଉଥିଲା ମୋ ଦେହ ପୁରା ଥରି ଯାଇ ମୁଁ ଉପରକୁ ପେଲି ହୋଇ ଯାଉଥିଲି ଆଉ ସେ ବୀଆ ଆଗକୁ ପେଲି ହୋଇ ଯାଉଥିଲା, ମୋ ଲାଇଫ ରେ ଏମିତି କେବେ ହଇରାଣ ହୋଇନି ମୁଁ, ସେ ନା ମତେ ଗେହୁଥିଲା ନା ଛାଡୁ ଥିଲା ପୁରା କାଉଲୁ ବଉଲୁ ଖାଲି କରୁଥିଲା
ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନା ପରି ଜୋରେ ପାଟି କଲି ଆଉ କହିଲି, ପ୍ଲିଜ଼ ତମେ କିଏ ଆଉ ଏମିତି କାଇଁ ମତେ ହଇରାଣ କରୁଛ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଜାଣିଲେ ମତେ କାଢ଼ିଦେବେ ଘରୁ, ସେ ଭାବିଲା କି କଣ କେଜାଣି ସେ ଉପରୁ ପୁରା ଛାଡି ଦେଲା ମୋ ଗୋଡ କୁ ମୁଁ ସିଧା ଦୁମ କିଣା ଖଟ ରେ ପଡିଲି ଆଉ ସେ କୁଆଡେ ଗଲା ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲିନି ବହୁତ ମନ ଦୁଃଖ କଲି ଏମିତି ହଇରାଣ କରି କୁଆଡେ ଗଲା ହେରି, ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ଶାଢ଼ୀ କୁ ଖୋଲି ଖାଲି ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ସୋଇଲି, 5-10 ମିନିଟ ପରେ ମୋର ବ୍ଲାଉଜ ବୋତାମ ଗୀତେ ପରେ ଗୋଟେ ଖୋଲିଗଲା, ମୁଁ ଜାଣି ଗଲେ ଆଁ ବାଧେ ଆଉ ଥରେ ଆସିଲା
ମୁଁ ସେମିତି ସୋଇ ରହିଲି ସେ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଦୀପଟକୁ ମେଲେଇଲା, ଆଉ ବ୍ରା ର ଫିତା କୁ ଟାଣି ଛାଡି ଦେଲା, ବାପରେ ସେ ଫିତା ବାଜି ଜୋରେ କାଟିଲା ଆଉ ଫିତା ସିଧା ଗୋଟେ ଗାର ପଡିଲା ପରି ନାଲି ହୋଇଗଲା, ସେ ଆସି ମୋ ଅଣ୍ଟା ଉପରେ ବସିଲା ପରି ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ଦୁଧ ଉପରୁ ମନକୁ ଉପରକୁ ଟେକୀ ହୋଇଗଲା ଆଉ ଦି ଦୁଧ ର ହାଲତ ପୁରା ବାର ବଜାଇଲା , ଅଟା ଚକଟିଲେ ଯେମିତି ଅଲଗା ଅଲଗା ତେଢା ମେଢ଼ ହୋଇଯାଏ ସେଇ ପରି ଖାଲି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା କାଇଁ କି ନା ହାତ ଦେଖା ଜାଉ ନଥିଲା, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନା ପରି କହିଲି ଆଉ ସହି ହଉନି ଗେହିଁ ଦିଅ ମତେ,ସେ ନା ଶୁଣି ଦୁଧ ନିପେଲ କୁ ଚୁଚୁମିଲା ପରି ମୋ ଦୁଃଶା ଭୁଣ୍ଡି ଉପରକୁ ଭିଡି ହୋଇ ଯାଉଥାଏ ଆଉ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ ପରି ଆସି ମୋ ଛାତିରେ ମଡ଼ ହୋଇ ଜାଉ ଥାଏ
ସେ ଏମିତି କିଛି ସମୟ କଳା ପରେ ସେ ମୋ ଗୋଟେ ଗୋଡ କୁ ଟେକିଲା ଆଉ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି କିଛି ଗୋଟେ ସେ ମୋ ବୀଆ ରେ ଘସୁଛି ଆଉ ମତେ ମସ୍ତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ସେ ମୋ ବୀଆ ନାଳ ଲାଗି ତା ବାଣ୍ଡ ଲାଗିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ତା ଜଣା ପଡୁନଥିଲା କିନ୍ତୁ ତା ଉପରେ ନାଳ ଲାଗିବାର ଜଣା ପଡୁଥିଲା ସେ ସେଠୁ ସେଇ ନାଳ ଲଗା ବାଣ୍ଡକୁ ଆଣି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଭିଡି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲା ବାପରେ ଏତେ ବଡ ଲାଗୁଥିଲା କୁହନି, କେତେବେଳେ ଗଲା କର ରେ ତା ଆଉ କେତେବେଳେ ଜିଭ ତଳେ ଆଉ କେତେବେଳେ ତଣ୍ଟି ଆଡେ ପୁରେଇ ଦଉଥିଲା ଏମିତି କରି ସେ ମୋ ମୁହଁ ଯାକ ନାଳ କରି ସାରିଥିଲା, ତାପରେ ସେ ମୋ ଚୁଟି ଧରି ଖଟ ର ତଳ କୁ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଛାଡି ପେଲି ଦେଲା ମୁଁ ତଳେ ଦି ହାତ ଦେଇ ରଖି ଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋ ଗୋଡ ଟେକୀକି ତା ବାଣ୍ଡକୁ କୁ ମୋ ବୀଆ ରେ ଦାବି ବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେତେବେଳେ ବୁଲି କି ଦର୍ପଣ କୁ ଅନାଇଲି, ତାକୁ ଦର୍ପଣ ରେ ଦେଖି ପୁରା ଡରିଗଲି, ସେ ପୁରା ବିକଟାଲ ଭଳି ଦ୍ୱଖା ଯାଉଥିଲା ଆଉ ସେ ମୋ ଡା ଦିଟାକୁ ତାର ଦି ହାତରେ ମେଲେଈ ଧରି ବାଣ୍ଡକୁ କୁ ପୁରଉଛି ଆଉ ତା ମୁଣ୍ଡ ପୁରା କଳା ଦେଖା ଯାଉଥାଏ, ମୁଁ ଆଉ ଦର୍ପଣ କୁ ନା ଦେଖି ତା ବାଣ୍ଡ ର ମଜା ନବାକୁ ଲାଗିଲି,
ଆଃ ମସ୍ତ କି ଗିହଁ ଗେହୁଁଚି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ମୋ ବୀଆ ଫାଟିଗଲା ଆଃ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ମରିଗଲି, ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବୀଆ ରେ ପୁରାଉ ଥିଲା, ମୁଁ ଭାବୁଥାଏ ଶଳା ଏ ଭୁତ ମାନେ ଵି ଏମିତି ଗେହିଁ ପାରନ୍ତି ଆଃ ଉହୁଁ ଆଃ ଆଃ ମାଟି ଲାଗୁଚି,କିଛି ସମୟ ସେ ପେଲିଲା ପରେ ମୋ ଚୁଟି ଧରି ସେ ଖଟ ରେ କାଚି ଦେଲା ଆଉ ମୋ ଉପରେ ମାଡି ବସିଲା ପରି ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ମୋ ବୀଆ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ କୁ ଆଗ ପଛ କରିବାରେ ଲାଗିଲା, ମୁଁ ପୁଣି ଟିକେ ମୋ ବୀଆ କୁ ଦେଖିଲି ଶଳା ମନା କୁ ମେଳା ହୋଇ କଣା ହୋଇ ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ମତେ ସେ ଗେହିଁ ଚାଲି ଥାଏ ଆଉ ମୋ ବୀଆ ରୁ ଵି ଟିକେ ଟିକେ ରକ୍ତ ବାହାରୁ ଥାଏ ଭିତରେ ସେ ସିରା ଟା ଛିଡି ଯାଇଥିବ ଆଉ ମୋ ବୀଆ ର କଣା ଦେଖି ଲାଗୁଥିଲା ଟା ବାଣ୍ଡ 2-3″ ମୋଟା ହବ, ସେ ସେମିତି ମତେ ବହୁତ ସମୟ କଲା ଆଉ ମୋ ବୀଆ ରୁ 3-4 ଥର ବୀଆ ରସ ବାହାରି ସାରିଲାଣି
କିନ୍ତୁ ସେ ବାଧେ ଶାନ୍ତି ହୋଇ ନଥିଲା, ସେ ପୁଣି ତଳେ ଶୁଆଇଦେଇ ମୋ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଭିଡି ଦେଲା ମୁଁକୁକୁର ପରି ରହିଗଲି ସେ ପଛରୁ ଧକା ଧକା ଧକା ମାରି ଚାଲିଥାଏ ବୀଆ ରେ ସେତେ କଷ୍ଟ ହଉନଥାଏ, କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବୀଆ ରୁ ସେ ବାହାର କଳା ପରି ଲାଗିଲା ମୁଁ ଟିକେ ରିଲାକ୍ସ ହେଲା ପରି ମୁଣ୍ଡ ଖଟରେ ଦେଇ ସୋଇଲି, ପୁଣି ମୋ ଅଣ୍ଟା କୁ ଧରିଲା ପରି ଲାଗିଲା ମୁଁ ପୁଣି ଦର୍ପଣ କୁ ଅନାଇଲି ଦେଖିଲା ବେଳ କୁ ସେ ପୁଣି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିଁବ ବୋଲି ଟା ବାଣ୍ଡ ରେ ବୀଆ ରୁ ନାଳ ନେଇ ମାରୁଛି, ମୁଁ ଆଉ କଣ କରିପାରିବି ମନା କଲେ ଵି ଗେହିଁବ,ସେ ସେଠୁ ମୋ ଚୁଟି କୁ ଭିଡି କି ଜୋରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଦାବିଲା ପରି ଲାଗିଲା, ସ୍ତରରେ ମୋ ଦେହ ରୁ ପ୍ରାଣ ଛାଡିଗଲା, ମୋ ଗାଣ୍ଡି କୁଆଁରୀ ଥିଲା ସେ ଟା ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ବା ପାଇଁ ଦାବି ହଉଥାଏ ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଜାଣି ଶୁଣି ମୋ ଗାଣ୍ଡି କଣା ମୁଜି ଦଉଥିଲି, ସେ ତାକୁ ଜାଣି ପାରୁଥିଲ ବାଧେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି କୁ ସେ କାଚି ବାଡେଇଲା ଏତେ ଜୋରେ ବାଡେଇଲା ମୁଁ ପୁରା କାନ୍ଦୁଣୁ ମାନ୍ଦୁଣୁ ହୋଇଗଲି, ଆଉ ସେ ଜବରଦସ୍ତ ମୋ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଦାବିଲା ମୁଁ ଆଉ ମଡ଼ ନା ସମ୍ଭାଳି ପରି ଗାଣ୍ଡି କଣା ଛାଡି ଦେଲି ଆଃ ମାଲୋ ଯେମିତି ଛାଡ଼ିଛି ଭକ କିନା ପୁରା ବାଣ୍ଡ ବାଧେ ପଶିଗଲା,ମୁଁ ପୁରା ଜୋରେ ଚିଲେଇଲି ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ
ସେ ଏମିତି ପ୍ରାୟ 30-35 ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ତାପରେ ମୋ ଛତି ଛାଡିଲା, ମୋ ଅବସ୍ଥା ଏମିତି ହୋଇ ଯଥାଏ କୁହନା, ମୁଁ ଆଉ ଉଥିବା ଅବସ୍ଥା ରେ ନଥିଲି ସେମିତି ବୁଲି ପଡି ସୋଇଲି, ତାପରେ ସେ ସେଠୁ କୁଆଡେ ଚାଲିଗଲା ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲିନି, ତାପାଦିନ ସକାଳୁ ମୁଁ ଉଠିଲା ବେଳ କୁ 11 ହେଲାଣି, ମୁଁ ଉଥିବା ପାଇଁ ବଳ ନଥିଲା, ମୁଁ ଉଠି ପାରୁ ନଥିଲି ମତେ କେହି ଜଣେ ଉଠେଇବା ପରି ଲାଗିଲା ସତ କୁ ସତ ସେ ଭୁତ ମତେ ଟେକୀକି ନେଇ ବାଥରୁମ ପ୍ୟାନ ରେ ବସେଇ ଦେଲା ମୁଁ ଝାଡା ବସିଲି ଆଉ ସେଠୁ ଗାଧେଇ ସେମିତି ନଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଆସିଲି ଆଉ ଆସି ରୁମ ରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଲି ଟା ଉପରେ ସାୟା, ଉପରେ ବ୍ଲାଉଜ ବୋତାମ ଦଉଛି ହାତ୍ଲ ମୋ ହାତ ଦୁଇ ପଟକୁ ମେଳା ହୋଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ହଲି ପାରିଲିନି, ମୋ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ସବୁ ଖୋଲି ଗଲା ଆଉ ତଳେ ପଡିଲା, ମନା କୁ ଥକା ରୁ ନାଇଟ ଆଣି ମୋ ହାତରେ ଗାଲେଇ ହୋଇଗଲା,
ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ସେ ଚାହୁଛି କି ମୁଁ ନାଇଟ ପିନ୍ଧେ ଆଉ ଭିତରେ ସବୁ ଖୋଲା ରହୁ, ମୁଁ ସେମିତି ଯାଇଁ ରୋଷେଇ କଲି, ଆଉ ସେ ଭୁତ ଏବେ ଵି ମୋ ସାଙ୍ଗ ରେ ରୁହେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଥିଲା ବେଳେ ଵି ଗିହେଁ ଆଉ ନଥିଲା ବେଳେ ଵି ଗିହେଁ, ଦିନେ ଦିନେ ଟା ରୋଷେଇ କଲା ବେଳେ ସେ ମୋ ନାଇଟ ଭିତରେ ପଶି ବୀଆ କୁ ଛାତି ବୀଆ ରସ ବୁହାଇ ଦିଅ, ଏମିତି ଏବେ ଆଉ ଡର ନାହିଁ, ଯେତେବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହୁଅ ମୁଁ ଡାକିଦିଅ ସେ ଆସି ଗିହେଁ, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଵି ଗିହଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଜାଣି ପାରୁନାହାନ୍ତି କି ଜାଣି ପାରିବେନି କଣ ପାଇଁ ନା ସେ ଦେଖା ଯାଉନି ନା ଜାଣିବେ କେମିତି।
ସମାପ୍ତ

 

akashx11

On Tour
Messages
5,221
Reaction score
14,814
Points
143
ହା ହା ହା . ଭୁତ ଟା ଗହୀ ଦେଲା :lol1:
 

Bsarif

New Member
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
କେଡେ ଭାଗ୍ୟଲୋ ତୋର! ସ୍ୱାମୀ ସହ ଭୂତ ବି ଗେହୁଁଛି ପୁରା ଡଵଲ୍ ମଜା ନଉଛୁ,ଡରତ ଛାଡିଗଲାଣି ଏବେ ଖାଲି ମଜା ହିଁ ମଜା।
 
Tags
erotic horror erotica ghost odia sex stories
Top

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!